Jačanje regionalnih turističkih proizvoda - konferencija

27/04/2022

Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine, u saradnji sa Komorskim investicionim forumom WB6 (CIF) i projektom Chamber Partnership Western Balkans, organizuje konferenciju „Jačanje regionalnih turističkih proizvoda“, koja će se održati 16.-17.05. 2022. godine, u Hotelu SL Industry u Trebinju.

Primarni cilj konferencije e je umrežavanje i razmjena znanja. Na B2B događajima, turistička zajednica iz WB6 će se upoznati sa potencijalom regiona, a u panel diskusijama će biti razmenjena iskustva najbolje prakse. Sve za uspešan razvoj regionalnih turističkih proizvoda i zajedničku promociju Zapadnog Balkana širom svijeta.

Očekuje se da će ovom događaju prisustvovati oko 100 turističkih kompanija, predstavnika institucija, ministarstava, turističkih odbora, regionalnih komora sa Zapadnog Balkana.

Program se sastoji od panel diskusija, B2B sastanaka i regionalnih sastanaka za kompanije iz sektora turizma.

Onlajn registracija je otvorena do 30. aprila 2022:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeixeKbdww-ngPj8gMx9wmnsZFhvix24e8q-OcgUEApoay_3w/viewform

Fajlovi: