Konferencija "Promocija regionalne saradnje u kontekstu digitalne ekonomije" PRODIGY

20/09/2019

NVO ICT FORUM, u saradnji sa Privrednom Komorom Crne Gore, Privrednom komorom Makedonije i Privrednom komorom Federacije Bosne i Hercegovine, u okviru zajedničkog projekta podržanog od strane Fonda za Zapadn Balkan (Western Balkans Fund), organizuje konferenciju «Promocija regionalne saradnje u kontekstu digitalne ekonomije (Cooperation of Regional Cooperation and Digital Economy Opportunities - PRODIGY).

Konferencija će se održati 27. septembra u Podgorici, u hotelu Hilton s početkom u 9h. Cilj Konferencije je da okupi privrednike iz ICT sektora, članice komora partnera na projektu i šire.

Cijeneći da ćete prepoznati značaj ove teme, prisustvo možete potvrditi popunjavanjem prijave najkasnije do četvrtka 26. septembra 2019. godine. Za sve dodatne informacije -  Kontakt: Nataša Lučić, natasa.lucic@amplitudo.me

Fajlovi: