Okrugli sto - Uspostavljanje zahtjeva eko dizajna za uređaje za zagrijavanje prostora i vode

06/05/2019

Privredna komora Crne Gore i Ministarstvo ekonomije organizuju okrugli sto “Uspostavljanje zahtjeva eko dizajna za uređaje za zagrijavanje prostora i vode” koji će se održati u četvrtak, 9. maja 2019. godine, sa početkom u 10:00 časova u prostorijama Privredne komore Crne Gore.

Okrugli sto se organizuje u cilju upoznavanja relevantnih subjekata u Crnoj Gori sa nacrtima propisa za uvođenje zahtjeva za eko dizajn određenih grupa proizvoda koji utiču na potrošnju energije i to: 1) uređaje za grijanje prostora i kombinovane uređaje za grijanje; 2) kotlove na čvrsto gorivo; 3) lokalne uređaje za zagrijavanje prostora; 4) lokalne uređaje za zagrijavanje prostora na čvrsto gorivo; i 5) uređaje za zagrijavanje vode.

Cijeneći da ćete prepoznati značaj ove teme, molimo Vas da odredite učesnike iz Vaše kompanije, odnosno institucije i njihovo učešće prijavite najkasnije do srijede, 8. maja 2019. godine, putem email-a: mrmus@pkcg.org

Predlog tekstova propisa možete preuzeti na linku: https://drive.google.com/drive/folders/1VmTpUXujiDQLDrTKUSID6KVPP74Pjbwc?usp=sharing

Izdvajamo