Poslovni forum Crna Gora - Austrija

13/02/2020

Privredna komora Crne Gore, u saradnji sa Kancelarijom za poslove privrede pri Ambasadi Republike Austrije, 2. marta 2020. (ponedjeljak) sa početkom u 12.30 h u sali 1 Privredne komore Crne Gore, ul. Novaka Miloševa 29/II, organizuju poslovni forum dvije zemlje iz oblasti komunalne privrede i vodoprivrede.

Na forumu će se predstaviti vodeća austrijska preduzeća iz oblasti projektovanja, trgovine i izvođenja radova u sektoru voda i otpadnih voda a nakon prezentacija, tokom B2B razgovora, biće omogućeno uspostavljanje direktnih kontakata potencijalnih partnera iz Crne Gore i Austrije.

U prilogu su program skupa i spisak austrijskih kompanija. Molimo Vas da popunjavanjem prijave na ovom LINK-u  potvrdite svoje učešće na skupu do utorka 25. februara.