Poslovni forum Crna Gora - Bosna i Hercegovina PRIJAVA

16/01/2020

Privredna komora Crne Gore u saradnji sa Vanjskotrgovinskom komorom Bosne i Hercegovine, a uz podršku Evropske mreže preduzetništva, organizuje poslovni forum i bilateralne susrete crnogorskih i bosanskohercegovačkih privrednika drvoprerađivačkog sektora i opremanja objekata. Forum će se održati 29. januara 2020. godine u Podgorici, u prostorijama Privredne Komore Crne Gore (Novaka Miloševa 29/II), s početkom u 10 časova.

Osnovni cilj ovog susreta je unapređenje i razvoj privredne saradnje dvije zemlje, s posebnim akcentom na konkretne prezentacije ponude proizvoda i usluga prisutnih kompanija iz Bosne i Hercegovine za potrebe opremanja hotelskih i ugostiteljskih kapaciteta na tržištu Crne Gore.

U cilju uspješne realizacije ovog događaja, Privredna komora Crne Gore Vas poziva da prisustvujete i pronađete svoj interes kroz učešće u radu i obavljanju bilateralnih razgovora sa zainteresovanim partnerima.

U prilogu je spisak kompanija iz Bosne i Hercegovine.

Molim Vas da svoje učešće prijavite pisanim putem na ovom LINK-u najkasnije do petka, 24. januara 2020. godine.