Poslovni forum Crna Gora - Bugarska

06/11/2019

Privredna komora Crne Gore u saradnji sa Ambasadom Bugarske u Crnoj Gori i Bugarsko-crnogorsko trgovinskom i industrijskom komorom u Crnoj Gori, a u okviru projekta Dani Bugarske u Crnoj Gori, organizuje Poslovni forum crnogorskih i bugarskih privrednika dana 12. novembra (utorak) 2019. godine, u Hotelu Ramada u Podgorici.

Unapređenje i razvoj privredne saradnje Crne Gore i Bugarske, što predstavlja osnovni cilj ovog susreta, želimo ostvariti kroz predstavljanje stanja nacionalnih ekonomija i njihovih ekonomskih potencijala, kao i okupljanje zainteresovanih privrednika i organizovanje B2B razgovora.

U cilju uspješne realizacije ovog poslovnog foruma, Privredna komora Crne Gore Vas poziva da budete jedan od učesnika foruma, te pronađete i ostvarite  svoj poslovni interes kroz učešće u njegovom radu, i naravno, obavljanju B2B razgovora, sa zainteresovanim poslovnim partnerima,  koji će tom prilikom biti organizovani.

U prilogu je Spisak kompanija iz Bugarske koje će učestvovati  na Forumu i molimo da najkasnije do 11.11.2019.godine potvrdite svoje učešće  popunjavanjem prijave.

Program:

10:30 h – 11:00 h   Registracija

11:00 h – 11:20 h   Uvodna obraćanja: Ivan Saveljić, Privredna komora Crne Gore; Julijan Eftimov, Privredne asocijacije Bugarske

11:20 h – 11:40 h   Obraćanja: Predstavnik Vlade CG; Predstavnik Ambasade Bugarske

11:40 h – 12:10 h   Prezentacije: Predstavnik Crne Gore; Predstavnik Bugarske

12:10 h - 12:30 h   Kafe pauza