Poslovni forum Crna Gora - Mađarska

24/06/2013
Poslovni forum Crna Gora - Mađarska

Privredna komora Crne Gore u saradnji sa Mađarskom agencijom za investicije i trgovinu, te Vladom Crne Gore, Vladom  Mađarske i Ambasadom  Mađarske u Crnoj Gori, organizuje  26. juna, 2013.godine sa početkom u 10,00  časova Poslovni forum privrednika dvije zemlje.

Cilj ovog susreta je unapređenje i razvoj privredne saradnje, odnosno saradnje u oblasti industrije, energetike, građevinarstva, poljoprivrede, IT, drvoprerade, farmacije, turizma, konsaltinga i zaštite životne sredine, kroz okupljanje zainteresovanih privrednika Crne Gore i Mađarske, predstavljanje potencijala  i mogućnosti kako Crne Gore tako i Mađarske, kao i intenziviranje kompanijske saradnje kroz B2B razgovore.

U radu ovog Poslovnog foruma učestvovaće i gospodin Branimir Gvozdenović, ministar održivog razvoja i turizma  u Vladi Crne Gore i gospodin  Péter Szijjártó, državni sekretar za vanjske poslove i evropske integracije u Vladi Mađarske, sa saradnicima.

Program:

09:30 – 10:00 Registracija

10:00 Otvaranje Foruma, Velimir Mijušković, Predsjednik, Privredna komora Crne Gore

10:10 Obraćanje učesnicima, Branimir Gvozdenović, Ministar održivog razvoja i turizma i Kopredsjedavajući Crnogorsko - mađarske mješovite komisije za ekonomsku saradnju

10:20 Obraćanje učesnicima, Péter Szijjártó, Državni sekretar za inostrane poslove i spoljne ekonomske odnose i Kopredsjedavajući Crnogorsko - mađarske mješovite komisije za ekonomsku saradnju

10:30 Prezentacija, Péter Bilek, Potpredsjednik Mađarske agencije za investicije i trgovinu

10.40 -11.00 Kafe pauza

11.00 -12.00 B2B sastanci