Poslovni forum Crna Gora-Turska (Korfez)

19/09/2019

Privredna komora Crne Gore u saradnji sa Privrednom komorom Korfeza (Turska) organizuje Poslovni forum i bilateralne susrete crnogorskih i turskih privrednika, koji će se održati u Podgorici  27. septembra 2019.godine.

U sastavu delegacije koju predvodi predsjednik Privredne komore regije Korfez Recep Öztürk, nalaze se predstavnici kompanija iz oblasti energetike, građevinarstva,metaloprerade, trgovine, logistike, automobilske industrije kao i predstavnici kompanija iz oblasti nekretnina.

Poslovni forum i bilateralni razgovori privrednika Crne Gore i Turske, regije Korfez, biće održani u prostorijama Privredne komore Crne Gore (Novaka Miloševa 29/II), 27.septembra s početkom u 11 časova.

Pozivamo Vas da uzmete učešće na Forumu i bilateralnim razgovorima i time pružite doprinos konkretzaciji dijaloga između crnogorskih i turskih kompanija.

Najljubaznije Vas molimo da popunjavanjem prijave na LINK-u potvrdite svoje učešće na ovom skupu najkasnije do 24.septembra 2019.godine.