Poslovni forum Crna Gora-Turska (Zile) PRIJAVA

07/10/2019

Privredna komora Crne Gore u saradnji sa Privrednom komorom Regije Tokat (grad Zile-Turska) organizuje Poslovni forum i bilateralne susrete crnogorskih i turskih privrednika, koji će se održati u Podgorici 16. oktobra 2019. godine, u Hotelu Ramada, s početkom u 11:00 časova.

U sastavu delegacije koju predvodi predsjednik Komore Necati Bice, nalaze se predstavnici kompanija koje svoju djelatnost obavljaju u sektoru poljoprivrede, prehrane i proizvodnje poljoprivrednih mašina.

Pozivamo Vas da uzmete učešće na Forumu, bilateralnim sastancima,  i na taj način predstavite svoju firmu, proizvodni program,  ponudu za zajedničko ulaganje ili zajednički nastup na treća tržišta.

Najljubaznije Vas molimo da popunjavanjem prijave potvrdite svoje učešće na ovom skupu najkasnije do 11. oktobra 2019. godine.