Poslovni forum istočne Evrope 2017

20/03/2017

Istočnoevropska poslovna asocijacija Njemačke organizuje VII Poslovni forum istočne Evrope, 23.maja 2017.godine, 9:30 - 18:00, u Hamburgu. U okviru Foruma održaće se i Sajam start-up kompanija.

Učešće na Sajmu start-up kompanija nudi priliku međusobnog upoznavanja kompanija, malih i srednjih preduzeća i porodičnih firmi, razmjene mišljenja i iskustava sa iskusnim poslovnim partnerima iz Njemačke i istočne Evrope, razgovor o glavnim trendovima u ekonomijama centralne i istočne Evrope i Zajednice nezavisnih država, povezivanja novoosnovanih kompanija i malih i srednjih preduzeća iz centralne i istočne Evrope, jugoistočne Evrope, Zajednice nezavisnih država i Njemačke.

Ovogodišnji fokus je na temama:

-Digitalizacija i industrija 4.0
-Urbana infrastruktura i pametni gradovi
-Logistika

Prijavom na sajam start-up kompanija stičete:

- Sniženu kotizaciju za učešće na Poslovnom forumu istočne Evrope (30€)
- Prostor za izlaganje (besplatan)
- 13:00-14:00 poslovni susreti (učešće besplatno)
- Radionice za novoosnovane kompanije (besplatno, biće najavljana)
- Oprema za Vaš izložbeni prostor (ukoliko je potrebno)

Mjesto održavanja Privredna komora Hamburg. Više informacija.

Prijavljivanje na Poslovni forum, za već osnovane kompanije (kotizacija 450,00€, za prijavu do 24.marta -20%) do 24.marta 2017, na ovom linku.

Prijavljivanje na Sajam start-up kompanija (do dvije godine od osnivanja, kotizacija 30€) do 29.marta 2017, na ovom linku.

Mjesto održavanja: Privredna komora Hamburg.
Kontakt: Nada Rakočević.

VIŠE INFORMACIJA