Poslovni forum privrednika Crne Gore i Kosova PRIJAVA

18/06/2018

Privredna komora Crne Gore u saradnji sa  Privrednom komorom Kosova organizuje  Forum crnogorskih i kosovskih  privrednika u Prištini,  dana  27. juna  2018.godine, s početkom u 11h.

Poslovni forum, kao nastavak dobre međukomorske saradnje, se organizuje sa ciljem sagledavanja trenutnog stanja ekonomskih i trgovinskih odnosa između Crne Gore i Kosova i utvrđivanja prijedloga i mjera za njihovo poboljšanje.

Na poslovnom forumu predviđeno je i učešće predstavnika Ministarstva finansija, Poreske uprave kao i Uprave carina Crne Gore i Kosova.

O detaljima puta, boravka i mjestu održavanja samog Foruma, kao i o programu Foruma blagovremeno ćemo Vas informisati.

U cilju blagovremenih priprema za održavanje navedenog Foruma molim da potvrdu učešća dostavite do 20.06.2018.godine popunjavanjem prijave.

Najljubaznije  Vas molim da  naznačite sa kojim kompanijama (ili pak samo djelatnost) sa Kosova želite voditi B2B razgovore.

Sve dodatne informacije možete dobiti pozivom na broj 020/230 415.