Poslovni forum u okviru Foruma kosovsko crnogorskog prijateljstva „Radovan Zogović“

30/05/2013
Poslovni forum u okviru Foruma kosovsko crnogorskog prijateljstva „Radovan  Zogović“

U Prištini će se u periodu 3 – 4. juna 2013.g. održati Forum kosovsko crnogorskog prijateljstva „Radovan  Zogović“.

Forum kosovsko Crnogorskog prijateljstva će trajati dva dana, a obuhvatiće teme iz kulture, ekonomije i diplomatije. Tokom dijela manifestacije posvećenog ekonomskoj saradnji, u saradnji sa Privrednom komorom Kosova, 4. juna će biće održan poslovni forum.

Potpredsjednik Privredne komore Crne Gore Ivan Saveljić će predvoditi crnogorsku privrednu delegaciju, koju sačinjavaju privrednici iz oblasti saobraćaja, građevine, poljoprivrede i prehrambene industrije (proizvodnja voća, povrća, vina, mesa, mineralne vode i soli), špedicije, trgovine, turizma, inženjeringa i  usluga savjetovanja.