Poziv za poslovni forum Crna Gora - Albanija

25/06/2018

Poslovni forum i bilateralni susreti crnogorskih i albanskih privrednika biće organizovani 3. jula 2018. godine u Skadru, u okviru zajedničke sjednice vlada ove dvije države. Organizator skupa koji će početi u 13 sati u hotelu “Kolosej” je Privredna komora Crne Gore u saradnji sa Unijom privrednih komora Albanije.

Unapređenje i razvoj privredne saradnje, želimo postići aktuelizujući teme saradnje u oblastima trgovine, turizma, energetike, saobraćaja, poljoprivrede, IT i drvoprerade.

Okvirnim programom Foruma predviđeno je da se u plenarnom dijelu privrednicima obrate premijeri Crne Gore i Republike Albanije, gospoda Duško Marković i Edi Rama.

Pozivamo Vas da se pridružite privrednoj delegaciji Crne Gore i uzmete učešće u radu ovog foruma, te uspostavljanjem poslovnih kontakata i kroz B2B razgovore unaprijedite biznis i doprinesete daljem uspješnom jačanju privredne saradnje Crne Gore i Republike Albanije.

Najljubaznije Vas molimo da  najkasnije do 28.06.2018. godine potvrdite svoje učešće na Forumu popunjavanjem prijave

Izdvajamo