Pravilnici o energetskoj efikasnosti zgrada PRIJAVA

16/01/2013
Pravilnici o energetskoj efikasnosti zgrada

Pozivamo Vas da prisustvujete stručnom skupu koji zajednički organizuju Ministarstvo ekonomije, Privredna komora i Inženjerska komora Crne Gore, a na kojem će se prezentovati nacrti podzakonskih akata Zakona o energetskoj efikasnosti koji bliže uređuju oblast energetske efikasnosti zgrada, i to:

- Pravilnik o minimalnim zahtjevima energetske efikasnosti zgrada;
- Pravilnik o sertifikovanju energetskih karakteristika zgrada;
- Pravilnik o metodologiji energetskih pregleda zgrada;
- Pravilnik redovnim energetskim pregledima sistema za klimatizaciju i grijanje;
- Pravilnik o programu obuke za energetske preglede, sadržaju zahtjeva za izdavanje ovlašćenja i registra ovlašćenih lica.

Cilj skupa je upoznavanje relevantnih subjekata (investitori, izvođači radova, projektanti, nadzorni organi, i dr.), sa propisanim Zakonskim obavezama, a u cilju što bolje implementacije navedenih pravilnika.

Skup će se održati, u utorak, 19.02.2012. godine u Privrednoj komori Crne Gore - Sala I sa početkom u 10.00 sati.

Agenda (draft):
10.00h Pozdravni govor (predstavnik PKCG)
10.15 - 11.00h Prezentacija Nacrta pravilnika o energetskoj efikasnosti zgrada (Dragica Sekulić, pomoćnik ministra ekonomije)
11.00 - 11.20h Pauza
11.20 - 13.00h Diskusija

Molimo vas da potvrdite svoje učešće do 14.02.2013. godine slanjem popunjene prijave učešća na email: eee@pkcg.org ili fax: +382 20 230 493.

Ovdje možete preuzeti prijavu učešća i nacrte Pravilnika.

Izdvajamo