Seminar: Izgradnja brenda na poslovnom tržištu

20/03/2014
Izgradnja brenda na poslovnom tržištu

Privredna komora Crne Gore organizuje seminar na temu: Izgradnja brenda na poslovnom trzistu (B2B trzistu). Seminar će se održati u četvrtak 27. marta, sa početkom u 9 sati, u prostorijama Privredne komore.

Seminar je namijenjen marketing menadžerima, business development menadžerima, direktorima prodaje, menadžerima prodaje, itd.. Ovaj seminar će pomoći polaznicima da revidiraju svoje shvatanje da se vrijednost kompanije mjeri prvenstveno na osnovu materijalne imovine – fabrike, mašine, prateća oprema i da nauče zašto realnu vrijednost kompanije na B2B tržištima, koja karakteriše internacionalnost, danas više određuje njena nematerijalna marketinška imovina – brendovi, odnosi sa kupcima, partnerski odnosi, intelektualna svojina.
Troškovi participacije su pokriveni projektom.
Molimo vas da, potvrdite učešće, najkasnije do utorka, 25. marta 2014. godine putem e-maila mperazic@pkcg.org  vblecic@pkcg.org  ili faxa 020 230-493.