Seminar „Vještine komunikacije i konflikti“ PRIJAVA

29/05/2019

Privredna komora Crne Gore u saradnji sa Sekretarijatom za preduzetništvo Glavnog grada, u srijedu 5.06.2019. godine, organizuje seminar u prostorijama Privredne komore Crne Gore (Novaka Miloševa 29/II, Podgorica), sa početkom u 10:00 časova, na temu:
„Vještine komunikacije i konflikti“

Komunikacija je ključan preduslov svakog odnosa između ljudi. Putem komunikacije razmjenjujemo misli i emocije, a vještine komunikacije će doprinijeti kvalitetnijim odnosima. Kako da na efikasan način izbjegnemo nesporazume u svakodnevnoj komunikaciji sa nadređenima, kolegama ili poslovnim partnerima?

Na seminaru kroz niz interaktivnih vježbi, naučićete da:

•             Saopštite poruku jezikom svoga sagovornika
•             Unaprijedite međuljudske odnose sagledavanjem pozicije svog sagovornika
•             Date podsticajne povratne informacije
•             Rješite konflikte u timu ili porodici
•             Komunicirate kvalitetnije na svim poljima

Saznaćete i šta su meta pitanja, usklađivanje i još mnogo korisnih tehnika za jednostavniju i uspješniju komunikaciju.

U cilju uspješne realizacije događaja i zbog ograničenog broja mjesta, molimo da odredite predstavnike iz vašeg preduzeća i da što prije prijavite učešće na seminaru, a pravo prvenstva učešća će biti prema redosljedu prijavljanja.

Troškovi seminara su pokriveni projektom.

Cijeneći da ćete prepoznati značaj ove teme, molimo da prisustvo seminaru potvrdite najkasnije do ponedeljka 3.06.2019. godine, popunjavanjem prijave. Telefon za informacije je: 020 230 605.

Fajlovi:

Izdvajamo