Seminar: Vještine liderske komunikacije – PRIJAVA

17/10/2019

Privredna komora Crne Gore, u saradnji sa Elite Academy Balkans, u četvrtak 24.10.2019. godine, sa početkom u 11:00 časova, organizuje seminar u prostorijama Privredne komore Crne Gore (Novaka Miloševa 29/II, Podgorica), na temu Vještine liderske komunikacije.

Komunikacijske vještine određuju odnos dvoje ljudi, istog ranga, a naročito situacije koje susrećemo u poslovnom svijetu – rukovodioca i zaposlenog. Sa nekim ljudima odlično komuniciramo i spremni su prihvatiti naše ideje, ili bar razumijeti, a sa druge strane sa nekima nikako ne nalazimo „zajednički jezik”. Ako se to dešava u poslovnom okruženju, nećemo moći motivisati zaposlene, a naročito nijesmo u stanju izvući maksimumu iz naše saradnje i ostvariti vrhunske rezultate. Nigdje ne učimo komunikaciju, „donosimo” je od kuće, iz porodice, iz društva, a i vaspitavani smo da se borimo za istinu, dokazivanje ko je u pravu, a ko nije. Sve to pogoršava međuljudske odnose u kompanijama, i onda ljudi i napuštaju kompanije. U perspektivi sve većeg problema sa „radnom snagom” neophodno je na najviši stepen podići komunikaciju, jer je ona osnovni izvor motivacije zaposlenih.

Na predavanju će direktor Elite Academy Balkans Milorad Pavićević, sa saradnicima Lekom Dedivanović i Milicom Perović predstaviti najbitnije elemente vrhunske liderske komunikacije.

U cilju uspješne realizacije događaja i zbog ograničenog broja mjesta, blagovremeno odredite predstavnike iz vašeg preduzeća i prijavite učešće, pri čemu će pravo prvenstva učešća biti prema redosljedu prijavljanja. Troškovi seminara su pokriveni projektom.

Prisustvo možete potvrditi popunjavanjem prijave, najkasnije do utorka 22.10.2019. godine.

Telefon za informacije je: 020 230 605.

Fajlovi: