Vebinar - Otvoreni podaci: demistifikacija, značaj i upotreba na lokalnom nivou

16/07/2020

Privredna komora Crne Gore u saradnji sa Inovaciono preduzetničkim centrom Tehnopolis organizuje vebinar "Otvoreni podaci: demistifikacija, značaj i upotreba na lokalnom nivou".

Cilj vebinara je da biznis sektoru, predstavnicima državnih i lokalnih institucija, NVO organizacijama, kao i široj javnosti, skrene pažnju na važnost otvorenih podataka, kao i na mogućnosti koje tako dostupni podaci pružaju. Događaj će se održati preko platforme Zoom 20.7.2020. sa početkom u 10.00.

Ovaj događaj je dio projekta "Otvoreni podaci za otvorene evropske inovacije"- ODEON ("Open Data for European Open INnovation") koji Privredna komora sprovodi u okviru Mediteranskog transnacionalnog programa saradnje "INTERREG Mediterranean".

Ukoliko želite da se priključite događaju, molimo Vas da do 17.7.2020. u 15.00 kontaktirate gđu Sandru Perić na: speric@pkcg.org da biste dobili link za prijavljivanje.

U prilogu se nalazi agenda događaja.

Fajlovi: