Životno osiguranje u Crnoj Gori – mogućnosti i izazovi

14/10/2012

Na konferenciji će učestvovati brojni domaći i eksperti iz Evrope, sa ciljem daljeg promovisanja životnog osiguranja i edukacije u ovoj, za sada nedovoljno afirmisanoj, oblasti u Crnoj Gori.

U organizaciji Privredne komore Crne Gore (Grupacija za životno osiguranje) i Agencije za nadzor osiguranja Crne Gore, u Budvi će se 17. i 18. oktobra održati prva međunarodna konferencija pod nazivom: Razvoj tržišta životnog osiguranja: mogućnosti i izazovi.
Grupaciju za životno osiguranje u Komori čine šest osiguravajućih kuća: Lovćen životna osiguranja, Uniqa, Wiener Stadtische, Grawe, Merkur i Atlas Life.
Ovdje možete preuzeti Agendu Konferencije.

Fajlovi: