Filip Makrid predsjednik OU komunalne privrede

19/09/2019

Odbor udruženja komunalne privrede Privredne komore Crne Gore konstituisan je na sjednici održanoj 19. septembra 2019. godine. Verifikovani su mandati članovima, te usvojen Poslovnik o radu.

Sjednicu je do izbora predsjednika Odbora vodio potpredsjednik Privredne komore Danilo Gvozdenović, a u radu su, pored članova, učestvovali i generalni sekretar ove asocijacije Pavle D. Radovanović, direktor Sektora udruženja Bojan Obrenović i sekretarka Odbora Marija Milačić.

Za predsjednika Odbora izbran je Filip Makrid, Vodovod i kanalizacija doo Podgorica, a zamjenik je Radenko Vujošević, Komunalno - Lim Bijelo Polje.

Predsjednik Makrid, zahvaljujući na ukazanom povjerenju, istakao je da će Odbor zastupati interese esnafa, te da očekuje puni doprinos svih njegovih članova.

U Skupštinu Privredne komore Crne Gore su izabrani Olivera Doklestić, Vodovod i kanalizacija doo Herceg Novi, Andrija Čađenović, Čistoća doo Podgorica i Milan Bulatović, Vodovod Bistrica doo Bijelo Polje