Luka Jovanović predsjednik OU energetike

20/09/2019

Konstitutivna sjednica Odbora udruženja energetike i rudarstva Privredne komore Crne Gore održana je 20. septembra 2019. godine. Verifikovani su mandati članovima, te usvojen Poslovnik o radu.

U radu sjednice, pored članova, učestvovali su Ivan Saveljić, potpredsjednik Privredne komore Crne Gore, Pavle D, Radovanović, generalni sekretar Komore, Bojan Obrenović, direktor Sektora udruženja i Ranko Vukmirović, sekretar Odbora.

Za predsjednika Odbora izbran je Luka Jovanović, Elektroprivreda Crne Gore, FC Proizvodnja, dok je zamjenik Jelena Milović, Electro Team.

Odbor će u Skupštini Privredne komore Crne Gore u narednom mandatu predstavljati Zoran Gospić, Rudnik uglja Pljevlja, Darko Krivokapić, Direkcija za upravljanje energijom u EPCG i Dragan Nikolić, Jugopetrol.