Novi saziv OU turizma i ugostiteljstva

25/09/2019

Ranko Jovović, izvršni direktor kompanije Comp-Comerc doo iz Nikšića, novi je predsjednik Odbora udruženja turizma i ugostiteljstva Privredne komore Crne Gore, odlučeno je na konstitutivnoj sjednici ovog organa održanoj 25. septembra 2019. godine.

Za zamjenicu predsjednika izabrana je Katarina Kažanegra, izvršna direktorica HG Budvanska rivijera.

- Novi saziv Odbora udruženja turizma i ugostiteljstva imaće energije da nastavi aktivnosti prethodnog, na unapređenju uslova za poslovanje turističke privrede Crne Gore – ocijenio je predsjednik Jovović.

Odbor će u Skupštini Privredne komore predstavljati Rajko Malović, pomoćnik direktora Javnog preduzeće za upravljanje morskim dobrom Crne Gore, Nemanja Nikolić, predsjednik Odbora direktora i izvšni direktor - UTIP Crna Gora ad, Luka Bulatović, izvršni direktor Explorer doo i Miloš Popović, izvršni direktor Skijališta Crne Gore doo.

Sjednicu je do izbora Jovovića, vodila potpredsjednica Privredne komore Ljiljana Filipović, a u radu su, osim članova, učestovali i generalni sekretar Pavle D. Radovanović, direktor Sektora udruženja Bojan Obrenović, sekretarka Odbora Sanja Marković i sekretarka organa Komore Lidija Golubović.