Obavještenje o preuzimanju knjiga predloga redova vožnje u međunarodnom drumskom saobraćaju za 2018. godinu

26/03/2018

Knjige predloga redova vožnje u međunarodnom drumskom saobraćaju i obrazac za prigovaranje prevoznici mogu preuzeti ovdje i u prostorijama Službe saobraćaja Privredne komore Crne Gore, ulica Jovana Tomaševića 9/5, 26. i 27. marta 2018. godine od 9 do 13 časova.

Prigovori se podnose Komisiji za usklađivanje redova vožnje u međunarodnom drumskom saobraćaju, a predaju se Službi saobraćaja u zatvorenoj koverti, u prostorijama Privredne komore Crne Gore – ulica Jovana Tomaševića 9/5, najkasnije do 5. aprila 2018. godine.

Naknada u postupku prigovaranja iznosi 20,00 EUR, za svaki prigovor na predloženi međunarodni red vožnje.

Izdvajamo