Odluka o članarini za 2013. godinu

24/12/2012

U Službenom listu Crne Gore broj 63, od 21. decembra, 2012. godine objavljena je odluka Skupštine PKCG o utvrđivanju članskog doprinosa za 2013. godinu.

U skladu sa Zakonom o privrednoj komori Crne Gore (Sl. list br. 42/98) na sjednici Skupštine Privredne komore Crne Gore, koja je održana 12. decembra, utvrđene su osnovice i stope za obračun članskog doprinosa za PKCG za narednu godinu.

Članice Komore su dužne da obračunavaju i plaćaju članski doprinos po stopi od 0,27%. Osnovicu za obračun predstavljaju bruto zarade zaposlenih, a članski doprinos se uplaćuje prilikom svake isplate zarada zaposlenim.

Privredni subjekti koji imaju do 5 zaposlenih plaćaju godišnju članarinu jednokratno, u iznosu od 50 eura.

Odluku možete preuzeti ovdje.