Online poslovni susreti kompanija iz metalske, mašinske, elektro i automobilske industrije

08/02/2021

Privredna komora Crne Gore (kao dio EEN Mreže Crne Gore) u koorganizaciji sa Komorskim investicionim forumom Zapadnog Balkana (WB6 CIF) i Udruženjem njemačkih industrijskih i trgovinskih komora (DIHK), uz podršku Evropske preduzetničke mreže (EEN), organizuje online poslovne susrete za umrežavanje kompanija iz metalske, mašinske, elektro i automobilske industrije koji će se održati 25. i 26. februara 2021. godine.

Krajnji cilj je povezati njemačke kupce i menadžere lanaca snabdijevanja sa kvalifikovanim proizvođačima u automobilskoj, metalskoj i elektro industriji sa Zapadnog Balkana kako bi se pronašli pouzdani dobavljači proizvoda za proizvodnju djelova i komponenti, kao i onih koji dolaze iz komplementarnih industrija.

U prilogu pored pozivnog pisma, takođe dostavljamo EEN vodič za registraciju, kao i vodič sa odgovorima na najčešća pitanja.

Radni jezik događaja je engleski, a prijavljivanje se vrši putem sljedećeg linka:

Krajnji rok za prijavu je 24. februar. Učešće na online b2b susretima je besplatno.