Obavještenje o preuzimanju knjiga predloga redova vožnje u međugradskom drumskom saobraćaju za registracioni period 2021/22

19/04/2021

Knjige predloga redova vožnje u međugradskom drumskom saobraćaju i obrazac za prigovaranje  prevoznici mogu preuzeti ovdje ili u prostorijama Sektora saobraćaja Privredne komore Crne Gore, ulica Jovana Tomaševića 9/5, Podgorica.

Prigovori se podnose Komisiji za usklađivanje redova vožnje u međugradskom drumskom saobraćaju, a predaju se Sektoru saobraćaja u zatvorenoj koverti, u prostorijama Privredne komore Crne Gore – ulica Jovana Tomaševića 9/5, najkasnije do 26. aprila 2021.godine.

Naknada u postupku prigovaranja iznosi 20,00 EUR, za svaki prigovor na predloženi međugradski red vožnje.