Skupština Crne Gore usvojila set zakona koji će imati značajan uticaj na poslovanje privrede

11/01/2022

Poštovani privrednici,

Još jednom koristimo priliku da vam poželimo uspješan početak nove poslovne i kalendarske godine, koju započinjemo u novom zakonodavnom i regulatornom ambijentu.

Naime, Skupština Crne Gore na posljednjem zasijedanju u 2021. godini usvojila je set zakona čija će primjena imati značajan odraz na poslovanje crnogorske privrede, a u kontekstu ostvarivanja Vladinog ekonomskog programa “Evropa sad”.

Ovaj normativni zahvat obuhvatio je više zakonskih propisa, koje, radi lakše preglednosti, dajemo našim članicama u prilogu ove informacije. (Izvor: Službeni list Crne Gore i “Katalog propisa”.)

Privredna komora kao krovna institucija crnogorske privrede, sa svojim stručnim službama, stoji vam na raspolaganju za svaki upit ili pojašnjenje za kojim iskažete potrebu.

Vaša Privredna komora